10 zwycięzców na 10-lecie!

Startują zapisy do GRY MIEJSKIEJ: „MIKOŁAJOWE PRZYGODY RODZINNE”

Już 8 grudnia br., po raz dziesiąty miasto rozbłyśnie 40 tysiącami kolorowych światełek. Uroczystego rozpalenia jubileuszowej Świątecznej Iluminacji Brzegu dokonają zwycięzcy RODZINNEJ GRY MIEJSKIEJ, do której zapisy ruszają właśnie dziś.

Jeśli święta – to w gronie najbliższych, jeśli GRA MIEJSKA – to tylko całą RODZINĄ! Uczestnicy zabawy odkrywać będą sekrety bożonarodzeniowych zwyczajów, filmowych hitów świątecznych, śpiewać, układać rymowanki, a na koniec… gonić Mikołaja! Wszystko to w grudniowym klimacie brzeskiej starówki, która – mamy nadzieję – powita nas prawdziwą zimą!

Do udziału zaproszone są zespoły składające się od 2 do 5 osób, z których co najmniej jedna jest pełnoletnia. Zgłoszenia przyjmowane są od 26 listopada do 8 grudnia. Należy pobrać ze strony http://swiatecznailuminacja.pl/gra.php formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i wysłać na adres: iluminacja@agencjalime.pl z dopiskiem w tytule: GRA MIEJSKA – ZGŁOSZENIE. Można również wydrukować formularz i dostarczyć go na miejsce startu gry, 8 grudnia do godziny 13:45. Liczba uczestników jest ograniczona. W zabawie weźmie udział 45 pierwszych zespołów, a każdy z nich otrzyma koszulki, czapeczki oraz numer startowy.

Jak zdradzają organizatorzy, szykuje się moc atrakcji w najlepszym wydaniu, a także niespodzianki, których na żadnych urodzinach zabraknąć nie może! Tym razem nagrodzonych zostanie aż 10 pierwszych zespołów – każdy z nich otrzyma płytę z autografami zespołu MY3 https://my3official.pl, który energetycznymi piosenkami bawił będzie uczestników wydarzenia od godziny 15.00. Na zwycięzców czekają również rodzinne bilety do Centrum Wirtualnej Rzeczywistości Imaginarium, pokoju zagadek LockMe, wrocławskiego ZOO czy Aquaparku. Zespół, który dotrze na metę jako pierwszy, tradycyjnie otrzyma tytuł Rozświetlacza Brzegu, a wraz z nim możliwość rozpalenia światełek nie tylko na ulicy Długiej, ale także w tym roku wyjątkowo Rynku oraz bon na tort urodzinowy do wykorzystania w jednej z najsmaczniejszych cukierni regionu.

* * *

Świąteczna Iluminacja to cykliczne wydarzenie, odbywające się od 2008 roku w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, organizowane z myślą o mieszkańcach powiatu brzeskiego i okolic. Na jubileuszową 10 imprezę zapraszamy już w sobotę, 8 grudnia br. (sobota) od godziny 14.00 wyjątkowo na brzeski Rynek. Na wszystkich gości czeka moc atrakcji. Zabawę rozpocznie RODZINNA GRA MIEJSKA, w której nagrodzonych ostanie tym razem aż 10 najlepszych zespołów! Będzie okazja, by poznać grudniowe tradycje, wziąć udział w warsztatach tworzenia kartek świątecznych, a dla miłośników zabawy w zimowych rytmach, przewidziane jest „Słodkie randez-vous z Mikołajem”, czyli program artystyczny Brzeskiego Centrum Kultury. Do dyspozycji będzie gwiazdkowa fotobudka oraz ogromny fotel św. Mikołaja, idealny do robienia rodzinnych zdjęć! Podobnie jak w latach ubiegłych, Mikołaje na motocyklach rozpoczną oficjalną część imprezy, zapowiadając tym samym wyczekiwany koncert niezwykle energetycznego zespołu MY3, czyli Natka, Julka i Gefi po raz pierwszy w Brzegu! Punktem kulminacyjnym będzie dmuchanie 10 świeczek urodzinowego tortu oraz uroczyste rozpalenie 40 000 światełek na ulicy Długiej oraz na Rynku. Świąteczna Iluminacja 2018 to nie tylko tradycyjne spotkanie z Mikołajem w roli głównej – to najbardziej magiczne miejsce regionu, w którym nikogo z mieszkańców nie może zabraknąć.

Głównym inicjatorem pomysłu jest firma Mondelēz International, realizacją spotkania zajmuje się Brzeskie Centrum Kultury (BCK) we współpracy z Urzędem Miasta Brzeg. Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.swiatecznailuminacja.pl

Mondelēz Polska
Mondelēz Polska jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej, liderem w kategorii czekolady i ciastek markowych w Polsce*, od 26 lat obecną na naszym rynku. Jej bogata oferta obejmuje znane marki przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki i gumy Halls. Firma zatrudnia blisko 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, sprzedaży terenowej oraz 7 zakładach produkcyjnych: w Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 roku.

Mondelēz International
Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. MDLZ z przychodami w wysokości około 26 miliardów USD USD netto, zachęca ludzi w 160 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek takich jak: ciastka Oreo, belVita i LU; czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka i Toblerone; cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, MDLZ odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie.

Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

* Mondelēz uzyskał udział równy 19.9% w Kategorii Produktów Czekoladowych (suma Tabliczek, Pralin, Batonów i Wafli Oblewanych Czekoladą), oraz 18.3% w Kategorii Słodkich Wypieków (włączając Miękkie Ciastka o wadze do 75g, wyłączając Impulsowe Wafle Nieoblewane Czekoladą); Rynek: Cała Polska (suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Duże sklepy spożywcze z sieciami chemicznymi, Średnie sklepy spożywcze, Małe sklepy spożywcze, Sklepy winno-cukiernicze, Stacje benzynowe).
Źródło: Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, sprzedaż wartościowa, okres lipiec 2017 – czerwiec 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.