Skrzaty opanują całe miasto! Świąteczna Iluminacja Brzegu już 7 grudnia

Na słodkie rozpoczęcie sezonu bożonarodzeniowego ze Skrzatami w roli głównej zaprasza firma Mondelez Polska, pomysłodawca tradycyjnego grudniowego spotkania mieszkańców Brzegu i okolic. 11. edycja Świątecznej Iluminacji już w sobotę, 7 grudnia br. o godzinie 14:00 na brzeskim Rynku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla mieszkańców moc atrakcji, liczne konkursy ze słodkimi nagrodami i niespodzianki dla najmłodszych. Gwiazdkowym prezentem będzie występ polskiego boys bandu 4DREAMERS: https://4dreamersmusic.pl/, w którego skład wchodzą uczestnicy pierwszej edycji programu The Voice Kids. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia będą Skrzaty, które – dosłownie – opanują całe miasto! To właśnie one zaproszą najmłodszych do manufaktury, by wspólnie przygotować świąteczne dekoracje. Zespół Mr&Mrs zaproponuje pełen bożonarodzeniowych przebojów program artystyczny „Tajemnice Skrzatów”, a na chętnych czekać będzie specjalnie przygotowana na tę okazję „Fabryka dobrych życzeń”. Będzie tablica do robienia pamiątkowych zdjęć i degustacje produktów marki Mondelez Polska, bez których to wydarzenie odbyć by się nie mogło. Jak zdradzają organizatorzy, na wszystkich brzeżan, którzy przyjdą na wydarzenie przebrani za Skrzaty, czekają dodatkowe upominki – warto więc już dziś zadbać o odpowiednie atrybuty! Nie zabraknie oczywiście wyczekiwanego przez dzieci Świętego Mikołaja, który pojawi się w towarzystwie swoich przyjaciół, by zaprezentować widowiskową paradę na motorach. Punktem kulminacyjnym będzie jak zwykle rozpalenie 40 000 światełek, bez których trudno już wyobrazić sobie grudniowy Brzeg.

Mondelez Polska od wielu lat obecna jest w życiu mieszkańców – to jeden z największych pracodawców regionu, zatrudniający w tej chwili prawie 1500 osób w dwóch zakładach produkcyjnych w Skarbimierzu: Fabryce Gumy do Żucia i Cukierków oraz fabryce Wyrobów Czekoladowych – mówi Katarzyna Jung, Kierownik ds. Komunikacji Mondelez Polska. – Chcemy być blisko naszych pracowników, lepiej ich poznać i towarzyszyć im w ważnych wydarzeniach. Stąd 11 lat temu narodził się pomysł wspólnego rozpoczynania sezonu bożonarodzeniowego w Brzegu w formie Świątecznej Iluminacji – dodaje.

Firma nieustannie się rozwija i poszukuje nowych pracowników a na złożenie dokumentów aplikacyjnych decyduje się coraz więcej mieszkańców powiatu i okolic. W trakcie tegorocznej Iluminacji do dyspozycji uczestników będzie stoisko rekrutacyjne, obsługiwane przez pracowników Mondelez Polska. Będzie można porozmawiać na temat aktualnych wakatów, wymagań na poszczególne stanowiska czy warunków zatrudnienia i zostawić swoje CV.

Aktualne oferty pracy na stanowiska administracyjne oraz managerskie: https://careers.mondelezinternational.com/polish, natomiast produkcyjne: https://app.enjoymdlz.pl/.

Świąteczna Iluminacja Brzegu na stałe wpisała się w kalendarze lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych i mieszkańców, którzy wyczekują nie tylko na ten wyjątkowy, pełen atrakcji dzień, ale i na grudniowe spacery w blasku magicznej starówki. To cykliczne wydarzenie, odbywające się od 2008 roku w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Głównym inicjatorem jest firma Mondelez Polska, natomiast realizacją spotkania zajmuje się Brzeskie Centrum Kultury (BCK), wspierane przez Urząd Miasta Brzeg z burmistrzem Jerzym Wrębiakiem na czele. Więcej informacji na: www.swiatecznailuminacja.pl

* * *

Mondelez Polska
Mondelez Polska jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej, liderem w kategorii czekolady i ciastek markowych w Polsce, od 27 lat obecną na naszym rynku. Jej bogata oferta obejmuje znane marki przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki i gumy Halls. Firma zatrudnia blisko 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, sprzedaży terenowej oraz 7 zakładach produkcyjnych: w Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 roku.

Mondelēz International
Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. MDLZ z przychodami w wysokości około 26 miliardów USD USD netto, zachęca ludzi w 160 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek takich jak: ciastka Oreo, belVita i LU; czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka i Toblerone; cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, MDLZ odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.