O NAS / KONTAKT

Fajnybrzeg.pl to portal internetowy, w którego kręgu zainteresowań leży szeroko pojęta kultura. Nasz portal adresowany jest do osób aktywnych, interesujących się kulturą, pragnących aktywnie spędzić swój wolny czas, a także do wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje artystyczne poprzez udział w różnych wydarzeniach, zajęciach, warsztatach, czy konkursach oraz do organizatorów imprez kulturalnych i firm działających w sferze kultury. Grupa docelowa naszego portalu to przede wszystkim osoby, dla których Brzeg i jego okolice, to miejsca oferujące wiele atrakcji, gdzie wciąż sporo się dzieje i dużo jest do zobaczenia.

W przyszłości będziemy się starać ulepszać nasz serwis i gdy tylko będzie to możliwe, dodawać nowe rozwiązania, które ułatwią poruszanie się po portalu Fajnybrzeg.pl Będziemy też stale pracować nad jakością naszych artykułów, tak by w jak najlepszy i przystępny sposób informować o bogatym życiu kulturalnym naszego miasta i jego bliskich okolic.

Ważną częścią naszego portalu jest Kalendarz wydarzeń z Brzegu.

Informacje o wydarzeniach zamieszczone na portalu są materiałami prasowymi. Za zmiany dokonane przez organizatorów lub błędy zawarte w nadesłanych informacjach portal Fajnybrzeg.pl nie ponosi odpowiedzialności. Jednocześnie, zastrzegamy sobie prawo do skracania nadesłanych tekstów.

DANE KONTAKTOWE:

Redaktor prowadzący:

Urszula Banowicz
tel. 501 073 475
e-mail: redakcja@fajnybrzeg.pl

Administracja i sprawy techniczne:

Robert A.Mason
e-mail: mason@s-f.org.pl
Gadu-Gadu: 129113

Współpraca redakcyjna:

Dziedzic Pruski – cykl pocztówkowy (redakcja i tłumaczenia), dział historyczny

Właściciel/ Wydawca portalu:

Septima Urszula Banowicz
ul. Kasztanowa 7
49-300 Brzeg

KONKURSY

Konkurs sponsorowany – forma konkursu, czas emisji i informacji na portalu zależy od celu i potrzeb sponsora konkursu. Firmy, instytucje lub osoby, które są zainteresowane ufundowaniem nagród w konkursach prosimy o kontakt z redakcją.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli wiecie o jakichś wydarzeniach, które z różnych przyczyn nie znalazły się na naszym portalu, lub o instytucjach, które takie wydarzenie organizują i potrzebują naszego wsparcia – czekamy na Wasze zgłoszenia.

PATRONAT MEDIALNY

Portal Fajnybrzeg.pl bardzo chętnie obejmie patronatem medialnym ciekawe imprezy, koncerty, akcje społeczne, wydarzenia kulturalne oraz wszelkie inne inicjatywy związane z szeroko pojmowaną tematyką kulturalną. Jeśli organizujecie koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców – prosimy o informację.

Plik pdf: Oferta patronatu medialnego

1 Komentarz:

  1. Julian Mazur

    Gratuluję strony mądrej, ciekawej, refleksyjnej, nietoksycznej.
    Zdrowia, miłości i pamięci, że to co nas ambarasuje najczęściej, to tylko reszta!
    Serdeczności i ukłony dla pana Dziedzica Pruskiego.
    Julian Mazur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.