Świąteczna Iluminacja Brzegu 2023 – rewia na lodzie „Elfie sztuczki”

Elfy na lodzie? Tego w Brzegu jeszcze nie było! Już 17 grudnia br. (w niedzielę) o godz. 15:00 mieszkańcy Brzegu będą mogli przenieść się do bajkowej krainy, w której piruety na łyżwach wykona cała ekipa pomocników świętego Mikołaja!

Program Świątecznej Iluminacji jak zwykle nas zaskoczy! Plac Polonii Amerykańskiej zamieni się w lodowisko miejskie, które w ubiegłym sezonie cieszyło się ogromną popularnością. Na tafli zobaczymy profesjonalnych łyżwiarzy – to oni wprowadzą uczestników wydarzenia w bożonarodzeniowy klimat, prezentując pierwszą w mieście rewię na lodzie zatytułowaną „Elfie sztuczki”. Będzie Oskar, piernikowy ludek, który marzy o tym, by dołączyć do załogi świętego Mikołaja oraz pełna przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść. Czy święta się odbędą? Czy dzieci dostaną prezenty? Tego dowiemy się już niebawem, ale dziś zdradzić możemy, że zobaczycie widowisko, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było! Przepiękna choreografia, wyjątkowe kostiumy i popisy łyżwiarstwa na najwyższym poziomie będą doskonałym pretekstem, by zacząć wspólne odliczanie do świąt w towarzystwie uroczych elfów.

Nie zabraknie także Motocyklowej Parady Mikołajów, występów artystycznych na scenie, gwiazdkowych konkursów, animacji z ulubieńcami dzieci – krową Milką i misiem Lubisiem oraz słodkich degustacji, które już od 14 lat zapewnia Mondelez Polska, właściciel fabryki czekolady ze Skarbimierza. Będzie można porozmawiać z pracownikami firmy, a nawet zobaczyć, jak wygląda praca w fabryce bliska Kulminacją wieczoru będzie rozświetlenie ulicy Długiej, tym razem – prosto z lodowej tafli!

Organizatorem wydarzenia jest Brzeskie Centrum Kultury, które we współpracy z Urzędem Miasta Brzeg oraz firmą Mondelez Polska od 2009 roku uroczyście rozświetla miasto tysiącami światełek..

Link do strony Świątecznej iluminacji: tutaj.

Link do wydarzenia na fb: tutaj.

* * *

O Mondelez Polska

Mondelez Polska jest wiodącą firmą branży spożywczej w Polsce, obecną na naszym rynku od 31 lat. Zatrudnia ponad 5600 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce[1]. Bogata oferta firmy obejmuje marki takie jak: czekolady Milka, Toblerone i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Lubisie, Delicje, San, Łakotki, rogaliki i przekąski 7 Days oraz cukierki i gumy Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod nazwą Mondelez funkcjonuje w Polsce od 2013 r.

O Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. Firma z przychodami w wysokości około 29 miliardów USD w 2021 r., zachęca ludzi w 150 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek, takich jak ciastka Oreo, belVita i LU, czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka i Toblerone, cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

[1]Mondelez Polska za NielsenIQ: Panel Handlu Detalicznego; Cała Polska z Dyskontami (Food); Udziały w sprzedaży wartościowej w okresie IV 2020 – III 2021 w Kategorii Produktów Czekoladowych (suma Tabliczek, Pralin i Batonów, z wyłączeniem Batonów Chłodzonych) oraz w Kategorii Słodkich Wypieków (suma Ciastek Paczkowanych oraz Miękkich Ciastek o wadze do 75g).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.